Szkolenie – opinia Anety i Krzysztofa

Szkolenie - opinia Anety i Krzysztofa

Szkolenie – opinia Anety i Krzysztofa

Ostatnio mieliśmy okazję z Yśkiem uczestniczyć w bardzo fajnym szkoleniu

(…)

Agata nauczyła nas krok po kroku jak obliczyć sobie dzienne zapotrzebowanie na energię, doradziła jak rozplanować posiłki w ciągu dnia uwzględniając m.in. Yśka zmienny tryb pracy oraz jego aktywność fizyczną. Poza tym dowiedziałam się jak ja mam postępować w przypadku chęci utraty wagi po urodzeniu dziecka  podczas karmienia piersią. Wiedza Agaty jest ogromna! Dzięki temu szkoleniu mogłam sobie dodatkowo uzupełnić braki informacyjne, które mnie nurtowały po zakończeniu innych kursów dietetycznych, które ostatnio sobie zrobiłam.

Jeśli mieszkacie w aglomeracji katowickiej, to do Bytomia macie niedaleko, bo tam właśnie znajduje się ta firma. Jednak, by odbyć takie tematyczne warsztaty/szkolenia, to nie musicie nawet wychodzić z domu i nie musicie mieszkać na Śląsku, gdyż z Agatą (Dietetyk) i Michałem (Coach) można również współpracować i za pośrednictwem telefonu i Skype. To od Was będzie zależało w jakiej formie chcielibyście się z nimi spotkać 🙂

(…)

Pamiętajcie kochani na przyszłość, że odpowiednio zbilansowana dieta to nie jest żadna dieta krótkoterminowa, to sposób na życie! Pamiętajcie również o tym, że przypisana dla Ciebie dieta przez Dietetyka nie koniecznie musi być dobra dla kogoś innego!

(…)

W natłoku informacji sami możemy podążyć zbyt blisko skrajności, zapominając o zasadzie złotego środka, który każdy z nas osobiście powinien starać się znaleźć! Jeżeli chodzi kwestie żywieniowe nieocenioną pomocą jest autorytet jakiegoś fachowca i tu wchodzi właśnie (prawdziwy) dietetyk, który nada ramy, oceni i pomoże ugruntować bądź uzupełnić Waszą wiedzę.

Pamiętajcie lepiej mieć przewodnika niż błądzić w ciemnościach samemu!

Przeczytaj więcej na blogu Anety i Krzysztofa.